Przegrody działowe – Jak je dopasować?

Często wykorzystywane przegrody działowe, stanowią nieodzowną część wystroju wnętrz wielu biur. Lekka płyta oddzielająca powierzchnię open-space w biurze pozwala na wydzielenie miejsca pracy dla poszczególnych pracowników. Proponowane ściany działowe często są w zbyt małych wymiarach i nie spełniają swojej roli.

Przegrody działowe mogą być produkowane z różnego rodzaju materiałów. Najprostszym surowcem są zapewne płyty gipsowo kartonowe. Niestety należy je przewidzieć przed wprowadzeniem się do biura, a także zagipsować i pomalować.

Przegrody działowe - Jak je dopasować? 1

Wszystkie te problemy nie występują przy ściankach działowych z tworzyw sztucznych. Zalet jest bardzo wiele, zaczynając od łatwego montażu, ale co najważniejsze nie zabierają światła. Przegrody działowe pozwalają na zmianę rozkładu powierzchni biurowej, bez utraty przestrzeni.

Dzięki szerokiemu wyborowi tworzyw sztucznych mamy możliwość dopasowania do Naszych wymagań. Występują płyty bezbarwne, jak barwione. Innym atutem jest duży wymiar płyt, który można odpowiednio zaaranżować w danym pomieszczeniu.

Oprócz prostych ścianek działowych z plexi czy też poliwęglanu, można oznakować je logiem firmy poprzez oklejenie płyt folią samoprzylepną, tworząc ciekawą aranżacje wnętrz.

Ocena artykułu:
5/5

Podobne artykuły: