?PLEXIPOL! Blog ? – Tworzywa sztuczne – Reklama wizualna – Folie samoprzylepne

Pomysł na unikalny prezent z tworzyw sztucznych!

Brightly coloured interior of Miami Airport, with light falling through colourful perspex strips creating mulit-coloured patterns on the floor, Miami, USA. (Photo by In Pictures Ltd./Corbis via Getty Images)

Stosowanie tworzyw sztucznych nie zawsze związane jest z reklamą. Personalizowane realizację są coraz częściej stosowane do stworzenia wyjątkowych projektów!

Jak co roku często chcemy kupić coś dla Naszych bliskich. Chodź coraz ciężej znaleźć coś unikalnego, a także przydatnego. Wszechobecność sklepów czasami sprawia wrażenie, że w każdym jest bardzo podobny towar, a zarazem robiony dla mas. Warto wtedy zastanowić się nad czymś bardziej unikalnym, a zarazem dopasowanym do potrzeb, bliskiej nam osoby.

Mężczyznom, niekiedy ciężko przychodzą pomysły na święta, dlatego też, zaprezentujemy kilka ciekawych rozwiązań do domu i nie tylko. Przedmioty użytkowe, a zarazem bardzo eleganckie elementy wnętrz, pozwalają na stworzenie ciekawego dopełnienia wystroju.

Pierwszym z takich pomysłów jest mebel z plexi. Doskonały element na taras, czy do ogrodu. Istnieje możliwość wykorzystania w praktycznie każdym balkonie. Odporna na warunki atmosferyczne plexa, nie chyli się żadnym korozjom i zniszczeniu materiałowi. Składane elementy zajmują niewiele miejsca, a po rozłożeniu stanowią elegancki komplet krzeseł wraz ze stolikiem. Ich wymiary oczywiście mogą być dowolne. Poniżej, przykład takiego kompletu:

Pomysł na unikalny prezent z tworzyw sztucznych! 1

 

Kolejnym nieco mniejszym prezentem, może być ozdobna lampa w dowolnym kształcie. Dodatkowo oświetlona systemem LED w wielobarwnej kolorystyce, pozwoli na stworzenie indywidualnej lampy o dowolnym rozmiarze. Tutaj mamy bardzo szeroką możliwość oświetlenia, czy to krawędziowego plexi lub oświetlenie całej powierzchni lampy. Kształt takiego oświetlenia dekoracyjnego może być przeróżny, a poniżej zaprezentujemy jedną z wielu możliwości.

Jeszcze jedną Naszą propozycją jest naklejka z folii samoprzylepnej. Jak już wcześniej pisaliśmy w artykule, kolor folii może być wybrany z obszernej gamy barw, załączonego tutaj.

Wielkość takiej naklejki jest ograniczona przez szerokość rolki standardowo 1 m , lecz obecnie nawet do 5 metrów w jednym kawałku

Taka naklejka, przyjaźnie wpływa na wnętrze pomieszczenia. Jeżeli jednak tego byłoby mało i jednokolorowa folia wydaję się Tobie nudna, zawsze możemy zaproponować dowolnie zadrukowaną folie. Może ona zostać naklejona nie tylko na ściany, ale także na elementy mebli, jak szafy czy stoliki.

Teraz, zaczniemy od kilku przykładów prezentów dla mężczyzn. Jak wiadomo mężczyźni uwielbiają rzeczy praktycznie. Istnieje nieskończona liczba prezentów, które z pewnością przydadzą się J.

Zaczniemy jednak od bardzo ciekawej formy prezentu dla kolekcjonerów różnego rodzaju modeli. Mianowicie, szafka lub też ekspozytor na modele. Cały wykonany z tworzywa sztucznego, przezroczysty, doskonale nadaje się do podświetlenia prezentowanych elementów. Poniżej znajdziemy przykład takiej gabloty z plexi:

Drugim z kolei prezentem jaki możemy zaproponować jest obudowa na gramofon. Wykonanej z grubej plexi, pozwala doskonale go wyeksponować, a dodatkowa możliwość wygrawerowania loga producenta sprawi, że proste pudełko nabierze niecodziennej formy.

Dla komputerowców fajną formą może być grawerowane plexi w obudowie komputera. Z pewnością komputer nabierze świeżego wyglądu nawet przy nieco starszej obudowie. Możliwość oświetlenia podzespołów i jej prezentacji z pewnością zadowoli gamera 🙂

Jeżeli macie jeszcze jakieś inne pomysły z chęcią się o nich dowiemy 🙂

Exit mobile version