Meble z plexi? Czemu nie!

Nowoczesne meble z tworzywa sztucznego – niestandardowy wygląd dopasowany do Twojego stylu!

Częstym pytaniem Naszych klientów, czy możliwe jest zrealizowanie dość nietypowych projektów. Wiele z nich dotyczy realizacji mebli z plexi. Jest to bardzo ciekawa pomysł na stworzenie unikalnych, a zarazem bardzo ciekawych mebli. Niekiedy prosty i niewielki element pozwala na wprowadzenie ciekawego uzupełnienia wystroju szczególnie w nowoczesnych pomieszczeniach. Plexi, o powierzchni wykonanej w wysokim połysku lub matowej pozwala na stworzenie indywidualnych elementów wystroju wnętrza.

Meble z plexi? Czemu nie! 1

 

 

 

Meble z plexi? Czemu nie! 2

Bardzo popularną formą są meble do ogrodu zimowego, tarasu, balkonu. Odporne na warunki atmosferyczne meble, a zarazem indywidualny projekt, pozwalają na dostosowanie ich do powierzchni. Na balkony o niewielkiej powierzchni doskonale sprawują się komplet siedzeń wraz ze stolikiem. Całość chowa się „jedno w drugie” niczym zabawka, co pozwala na zaoszczędzenia miejsca, kiedy z nich nie korzystamy. Zestaw może wygadać następująco, lecz każdy element można dostosować zarówno kolorystycznie. Możliwość wielobarwnego zadruku bezpośredniego lub oklejenie folią samoprzylepną z pewnością nada unikalny wygląd.

Meble z plexi? Czemu nie! 3

Meble z plexi coraz częściej goszczą w biurach, zamiast blatów, czy nawet całych stołów. Odpowiednie dopasowanie grubości blatu zapewni zarazem jego sztywność, a także doskonały wygląd. Dodatkowym atutem w porównaniu do szkła jest niższa cena oraz waga. W porównaniu do szkła, plexi jest przyjemniejsza w użytkowaniu tzn. nie jest zimna. Stoły z plexi mogą również być barwione na różnego rodzaju odcienie grafitu, czy brązu nadając indywidualny kolor. Dzięki temu można dopasować do wystroju wnętrza.

Meble z plexi? Czemu nie! 4

Jeżeli masz pomysł, a nie wiesz czy jest to możliwe do realizacji napisz do nas, a z pewnością pomożemy przy jego realizacji !

Ocena artykułu:
5/5

Podobne artykuły: