?PLEXIPOL! Blog ? – Tworzywa sztuczne – Reklama wizualna – Folie samoprzylepne

Meble z plexi? Czemu nie!

A plexiglas truck is pictured at the booth of ZF Friedrichshafen AG during the IAA Nutzfahrzeuge (IAA Commercial Vehicles) fair on September 21, 2016 in Hanover, northern Germany. The IAA Commercial Vehicles trade show for transport, logistics and mobility, will open its doors for visitors from September 22 to 29, 2016. According to the organisers, 2013 exhibitors from 52 countries will present their trends as digitization, electric mobility and urban logistics. / AFP / dpa / Peter Steffen / Germany OUT (Photo credit should read PETER STEFFEN/DPA/AFP via Getty Images)

Nowoczesne meble z tworzywa sztucznego – niestandardowy wygląd dopasowany do Twojego stylu!

Częstym pytaniem Naszych klientów, czy możliwe jest zrealizowanie dość nietypowych projektów. Wiele z nich dotyczy realizacji mebli z plexi. Jest to bardzo ciekawa pomysł na stworzenie unikalnych, a zarazem bardzo ciekawych mebli. Niekiedy prosty i niewielki element pozwala na wprowadzenie ciekawego uzupełnienia wystroju szczególnie w nowoczesnych pomieszczeniach. Plexi, o powierzchni wykonanej w wysokim połysku lub matowej pozwala na stworzenie indywidualnych elementów wystroju wnętrza.

Meble z plexi? Czemu nie! 1

 

 

 

Bardzo popularną formą są meble do ogrodu zimowego, tarasu, balkonu. Odporne na warunki atmosferyczne meble, a zarazem indywidualny projekt, pozwalają na dostosowanie ich do powierzchni. Na balkony o niewielkiej powierzchni doskonale sprawują się komplet siedzeń wraz ze stolikiem. Całość chowa się „jedno w drugie” niczym zabawka, co pozwala na zaoszczędzenia miejsca, kiedy z nich nie korzystamy. Zestaw może wygadać następująco, lecz każdy element można dostosować zarówno kolorystycznie. Możliwość wielobarwnego zadruku bezpośredniego lub oklejenie folią samoprzylepną z pewnością nada unikalny wygląd.

Meble z plexi coraz częściej goszczą w biurach, zamiast blatów, czy nawet całych stołów. Odpowiednie dopasowanie grubości blatu zapewni zarazem jego sztywność, a także doskonały wygląd. Dodatkowym atutem w porównaniu do szkła jest niższa cena oraz waga. W porównaniu do szkła, plexi jest przyjemniejsza w użytkowaniu tzn. nie jest zimna. Stoły z plexi mogą również być barwione na różnego rodzaju odcienie grafitu, czy brązu nadając indywidualny kolor. Dzięki temu można dopasować do wystroju wnętrza.

Jeżeli masz pomysł, a nie wiesz czy jest to możliwe do realizacji napisz do nas, a z pewnością pomożemy przy jego realizacji !

Exit mobile version