Nudne ściany? Zmień to! Folia samoprzylepna do ścian.

Nudne ściany? Zmień to! Folia samoprzylepna do ścian.

Folia samoprzylepna znajduje bardzo dużo zastosowań nie tylko w reklamie wizualnej i promocji firm. Coraz częściej wykorzystuje się je również na ścianach, aby zmienić wygląd nudnych powierzchni biurowych i nie tylko. Folia ścienna 638 Oracl WallArt występuje w 55 kolorach o powierzchni matowej. Oprócz tego istnieje możliwość wydrukowania dowolnego obrazu i następnie wycięcie po obrysie, tworząc tym samym unikalną i bardzo elegancką formę aranżacji wnętrz.

Ponadto folia samoprzylepna wyposażona jest w klej adhezyjny, tzn. Usuwalny. Dzięki temu przygotowaną folię można w bardzo łatwy sposób, samodzielnie nakleić bez angażowania fachowca.

 

Naklejki mogą przyjmować dowolny kształt przez co mamy olbrzymie pole do popisu. Mogą to być dowolne napisy, ale też skomplikowane formy grafiki przedstawiające drzewa, motyle, mapy i wiele innych. Posiadamy naprawdę dużą dowolność, a jedynym ograniczeniem jest szerokość rolki folii, lecz i to możemy ominąć.  Czasami proste jednolite folie samoprzylepne, mogą doskonale wpłynąć na aranżacje wnętrza. Eleganckie np. czarne naklejki z folii idealnie wkomponowują się w wystrój.

Jeżeli jednak to nam nie wystarcza, możemy zastosować folie samoprzylepną białą, która dowolnie zadrukujemy. Dowolność aranżacji jest bardzo szeroka, od pojedynczych elementów, które potem mogą być wycięte po obrysie, po obszerne krajobrazy w formacie wielkoformatowym, którymi okleimy całe ściany.

Kiedy ta ostatnia opcja, najbardziej was zaciekawiła, i zastanawiacie się jak to będzie wyglądało na całej ścianie wystarczy, wyobrazić sobie idealnie gładką fototapetę, która posiada matową powierzchnię. Wygląda to mniej więcej tak:

 

mapa-sciana

 

Folia samoprzylepna na ściany jest bardzo ciekawym rozwiązaniem i pozwala pozytywnie zmienić wystrój wnętrz! Pamiętajcie o tym, że nawet najmniejszy element, może poprawić całą kompozycje. Oto kilka Naszych realizacji:

mapa-sciana-wydruk

szafa-folia-samoprzylepna

Jednak wiele osób może nie do końca przekonywać opcja folii samoprzylepnej, dlatego też popularne są fototapety, które również mogą przyjmować dowolny format. Dalszą część o dekoracji wnętrz za pomocą fototapet ze strukturą, będą mogli Państwo zapoznać się w kolejnym artykule.

 

Zapraszam do śledzenia naszego bloga, oraz profilu na Facebook-u.

Ocena artykułu:
5/5

Podobne artykuły: